ASKOO – Tanışma, Sohbet, Arkadaşlık ve Buluşma Uygulaması

Aşkoo, onlarca özelliği ile karakterine en uygun kişiyi bulmana yardımcı oluyor.

Aradığınız ilişki türünü, karşındaki kişide olmasını istediğin özellikleri seç ve aramaya başla.

Uygulama Bağlantısı için Tıkla; https://play.google.com/store/apps/details?id=com.pp.asko


Diğer uygulamalar gibi sizi biri beğendiğinde görmek için satıl al demiyor. Evet! Seni sağa kaydıran olursa (hoşlanan), direkt bildirim gönderiyor ve hoşlanan kişiyi ücretsiz görebiliyorsunuz. Tabii ki daha bitmedi.. Aynı zaman da sizin profilinizi ziyaret eden kişiyi (profilinize tıklar tıklamaz) size yine bildirim gönderiyoruz ve tabii ki (ÜCRETSİZ) kişinin kim olduğunu görebiliyorsunuz. Devam edelim mi ?

ASKOO – Arkadaşlık Sitesi

Çok detaylı bir filtre (keşif ayarları) kullanılmış. Bu filtreler sayesinde sizi bulacak kişiler, tam da sizin gibi birini arıyorken sizi bulmuş oluyor. Yani verdiğiniz bilgiler ile sizi, en uygun kişilerin karşısına çıkarıyor. Aynı şekilde siz de karşınıza çıkmasını istediğiniz kişilerin özelliklerini seçerek, karakterinize en uygun kişileri buluyorsunuz. Evet! Tüm filtre ayarları ücretsiz.

Sohbet etmek için Eşleşmene gerek yok!

Profil kartına tıkla ve mesaj seçeneği karşında. Yinede karşılıklı birbirini beğenenler olur diye eşleşme deneyimi de yaşayabiliyorsunuz. Aşkoo’yu kullanmak son derece eğlenceli ve kolay; Birini beğenmek için Sağa Kaydırma özelliğini, pas geçmek için Sola Kaydırma özelliğini kullan. Beğendiğin biri de seni beğenirse, eşleştiniz demektir! ya da direkt sohbet et ve sonra da telefonunu bir kenara bırakıp gerçek dünyada onlarla buluşarak yepyeni bir deneyim yaşa.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir