Cambridge Üniversitesinden Görsel IQ Testi

Cambridge Üniversitesi’nin test öncesinde ekrana getirdiği açıklama

  • Bu test, “Kademeli Metrikler” adı verilen teknikle hazırlanmıştır. Her öge, desenlerde eksik parçalardan oluşur ve göreviniz, kalıpları doğru şekilde tamamlayan parçaları seçmektir.
  • Tüm testin 45 dakika kadar vakit almasına hazırlıklı olun, ancak ihtiyacınız olduğu kadar sürede testi bitirebilirsiniz. Sonunda IQ puanınız ve doğru cevapladığınız soruların sayısı hakkında bilgi verilecektir.
  • My-IQ, Cambridge Psikometri Merkezi’nden Fiona Chan ve Stanford Business School’dan Michal Kosinski tarafından geliştirilmiştir.

Testten önce sahip olmanız gereken şartlar:

• Bu çalışmada toplanan verilerin anonim ve güvenli bir şekilde saklanabileceğini ve gelecekteki araştırmalar için kullanılabileceğini kabul ediyorum.

• Katılımımın gönüllü olduğunu ve herhangi bir sebep göstermeden test penceresini terk etme hakkına sahip olduğumu biliyorum.

• 18 yaşın üzerinde olduğumu ve bu testi baskı altında kalmadan, kendi rızamla çözeceğimi doğruluyorum.

Teste aşağıdaki linke tıklayarak gidebilirsiniz.

https://discovermyprofile.com/myIQ/introduction.html

IQ Testi

Dünyanın önde gelen Üniversitelerinden Cambridge Üniversitesi, zekanızı görsel materyaller üzerinden test edebileceğiniz zorlu ve bir o kadar da gerçekçi bir çevrimiçi test sundu. 29 sorudan oluşan test, tamamlandıktan sonra yaşınıza ve bölgenize göre toplumun ne kadarını geride bıraktığınızı yüzdelik oranla gösteriyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir