Enrique Iglesias İle Ece Seçkin’den Sürpriz Düet

Hepimizin tanıdığı Dünyaca ünlü Enrique Iglesias ve Türk Pop Müzisyeni Ece Seçkin Sürpriz bir düet ile 2019 yazına müthiş bir Latin müziği ile giriş yaptı.

Ece Seçkin

Türkçe ve İspanyolca karışık olan şarkının düet teklifinin Enrique Iglesias tarafından geldiği vurgulanıyordu.

2019’un İlk Bombası Ece Seçkin’den

Haberlere göre Enrique Iglesias bir süredir bir Türk bir şarkıcıyla düet yapmak istiyordu. Teklifi alınca çok mutlu olduğunu açıklayan Ece Seçkin; ”İngilizce şarkı söylemek konusunda çok rahatım. Türkçe şarkı söylemek neyse İngilizce şarkı söylemek de benim için o. Teklife önce inanamadım. Bir yaz günüydü. Arkadaşlarımla tatildeydik. Onlara gelen mesajı gösterdim. Doğru görüyorum değil mi diye de sordum hatta. Sonra şarkıyı yolladılar. Yılbaşı gecesi Enrique Iglesias ile şarkımızı kaydettik ve önümüzdeki günlerde de klibini çekeceğiz. Hareketli ve Latin bir şarkı. Türkçe ve İspanyolca karışık. ” sözleriyle haberi duyurmuştu.

Fakat söz konusu olan şarkı ve klip aslında 2018 Nisan ayında yayınlanmıştı. Orijinal versiyonun ardından çeşitli dillerde versiyonlarını yayınladıkları birçok şarkı olmuştu bunun gibi. Yani bir nevi remix veya Türkçe versiyon olarak adlandırabiliriz.

Nos Fuimos Lejos parçasının Ece Seçkin Düeti ile Türkçe Versiyonu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir